CUI Inc SWI12-5.9-N-P5R
SWI12-N Series 90 to 264 Vac 12 W 5.9 Vdc 1 A Level VI Wall Plug Power Supply
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%