CUI Inc SMI6-15-V-P5R
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 6W, Hybrid
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-10-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Triad MagneticsWSU150-0560
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.56A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,8.4W, WSU150 SERIES
Triad MagneticsWSU150-1200
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,0.8A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.2A,90-264V IN, DESKTOP, ADAPTER,18W, PSAA18U SERIES
Power Supply, AC-DC,15V,1A,90-264V In, Wall Plug, Adapter,15W, PSC15A Series | Phihong PSA15A-150P6
Power Supply; AC-DC; 15V@1A; 90-264V In; Wall Plug; Changeable Plug; PSC15R Series
설명
Wall Mount AC Adapters 6W 15V 0.4A 2.1 rt w/blade kit Level VI
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Ac-15V0.4Asw Multi-Blade A/C/E/N/B Blades P5 Rt C |Cui SMI6-15-V-P5R
ac-dc 15 Vdc 0.4 A SW multi-blade A/C/E/N/B
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 0.4A 6W