CUI Inc PRD15-Q48-S12-N-D
DC-DC isolated, 15.6 W, 18~75 Vdc input, 12 Vdc, 1.3 A, neg logic, DIP
IHS
Datasheet14 페이지5년 전
CUI Inc
Electro Sonic
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.02%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-10-26
LTD Date2020-10-26
관련 부품
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75Vin 12Vout 1250mA Iso Reg DIP
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75Vin 15Vout 1A Iso Reg DIP
PYB15 Series 15 W Single Output 15 V Encapsulated DC-DC Converter
설명
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15.6W 6-Pin DIP Module Tray
Dc-Isolated 15.6W 18 75Vinput 12V1.3Aneg Logicsin |Cui PRD15-Q48-S12-N-D
DC to DC Converter, 48V DC to 12V DC, 15.6VA, 0 Hz
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid