CUI Inc PDS1-S24-S5-S
PDS1 Series 1 W 5 VDC 200 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지2년 전
Upverter
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-04-16
LTD Date2024-07-16
관련 부품
Recom PowerROE-2405S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 05; mA. Out: 200
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 5 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 21.6V - 26.4V Input
Recom PowerRO-2405S
Recom PowerRE-2405S
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Tube
PDM1 Series 1 W 5 VDC 200 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
설명
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Module
5 Vdc, 0.2 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole Isolated Board Mount DC-DC Cnvrt
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid