CUI Inc PDM1-S24-S12-S
PDM1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Datasheet7 페이지2년 전
Future Electronics
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PEM1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerRO-2412S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 83
Recom PowerRO-2412S/P
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin SIP Tube
Recom PowerRE-2412S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 83
설명
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module
12 Vdc, 0.083 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole Isolated Board Mount DC-DC Cnvrt
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid