CTS Components CB3LV-5I-24M5760
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Datasheet6 페이지6년 전
_legacy Avnet
관련 부품
CTS ComponentsCB3LV-5C-25M0000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
7C Series 3.3 V 25 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Oscillator XO 27MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
24.576MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
CTS ComponentsCB3LV-5C-27M0000
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
설명
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS TTL