CTS Components CB3LV-3I-156M2500
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
관련 부품
SAW Oscillator, 53.125MHz Min, 700MHz Max, 156.25MHz Nom
Oscillator XO ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
ASV Series 15 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
CTS Components653L15623I2T
653 Series 156.25 MHz 5 x 3.2 mm 2.5 V ±50 ppm SMT LVDS Clock Oscillator
설명
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS