CTS Components 2450-001-X5U0-102PLF
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 500V, 20A, 2 Pin(s)
IHS
Datasheet1 페이지20년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
1000PF 500V 20A