Cosel TAC-150-223
Power Line Filter 60Hz 150A 500VAC Terminal Block Flange Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet7 페이지4년 전
Sager Electronics
Sager Power Systems
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Power Line Filters 3Phase 500VAC 150A 22,000pF
Three Phase EMI Filter, 500V, 50/60HzHz
LINE FLTR 500VAC 150A CHASS MNT