Cosel SUS1R51215B
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.1A 1.5W 5-Pin SMD
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet50 페이지3년 전
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-06-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
1.5W 48V to 15V 2:1 Regulated SMD DC/DC Converter w Metal Case
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.1A 1.5W 5-Pin SMD
TDK-LambdaCC1R5-2412SR-E
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.125A 1.5W 7-Pin DIP SMD
TDK-LambdaCC1R5-0512SR-E
설명
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1.5W, Hybrid
SUS: COMPACT (SMD DIP TYPE) SINGLE OUTPUT DC-DC C
Isolated DC/DC Converters - SMD 1.5W 15V 0.1A SMD/SMT
ISOLATED DC-DC CONVERTER, VIN 9 - 18 V DC, VOUT 15V DC