Cosel PDA15F-12
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet9 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+12.35%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) SWITCHING POWER SUPPLIES 15W 12V 1.3A \ SERIES PDA
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED, 15W, 85-264VIN, 12VOUT, 1.3A, PDA SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 1.3A;