Cosel NAC-04-472-D
Power Line Filter High Attenuation 60Hz 4A 250VAC/250VDC Terminal Block DIN Rail
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Sager Electronics
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 4A 0.5 mA/ 1.0 mA max
SINGLE PHASE 250VAC Line Filter DIN RAIL
Power supply noise filter 250VAC 4A DIN
RS APAC
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
Noise filter 250V/6A; 1f; C=4700pF