Cosel JAC-30-683
Power Line Filters 3 phase 500Vac 30A 2.5/5mA Leakage Curr
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지8년 전
Sager Electronics
Sager Power Systems
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.09%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 30A, 500V ROHS COMPLIANT: YES
Three Phase EMI Filter, 528V, 50-60Hz
LINE FILTER 500VAC 30A CHASS MNT