Cornell Dubilier WBR4-250A
Cap Aluminum Lytic 4uF 250V -10% to 100% (10.16 X 25.4mm) Axial 64 Ohm 35mA 2000h 85C
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cornell DubilierNLW4-50
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 75% +Tol, 10% -Tol, 4uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierTC697
Cap Aluminum Lytic 4uF 450V -10% to 50% (15.875 X 28.575mm) Axial 43.47 Ohm 116mA 1000h 85C
NichiconULD2G3R9MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR ULD 400V 3.9muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXULD2G3R9MPD1TD
3.9UF 400 V ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, LD SERIES 20000H 10(DIA.)X12.5MM
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 3.9UF, 400V, 20%, RADIAL
LEX Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 3.9muF 400V
설명
Aluminum Electrolytic Capacitors - Axial Leaded AXIAL CAP 250V 4uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 100% +Tol, 10% -Tol, 4uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor Polarized
Aluminum Electrolytic Capacitor 4Uf, 250V, +100, -10%, Axial; Rango De Producto:Serie Wbr; Capacidad:4Μf; Tolerancia, Capacitancia:+100%, -10%; Tensión Nominal:250V; Diámetro:10.16Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Axial |Cornell Dubilier WBR4-250A