Cornell Dubilier TDL475K035S1D-F
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (8.64 X 10.16mm) Radial 2.54mm 125C Bulk
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-TDL475K035S1D-F문의하기
>1wk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지12년 전
Sager Electronics
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount