Cornell Dubilier AVE105M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 50V 1muF 卤20% 0.157Dia 4.00mm
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
Sager Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2008-04-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2023-03-22
관련 부품
Cornell DubilierAVS105M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEHB1H1R0R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE1HA010SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-1HA1R0AR
Cornell DubilierSK010M050ST
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SK 50V 1muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEMVA630ADA1R0MD55G
Cap Aluminum Lytic 1uF 63V 20% (4 X 5.2mm) SMD 8mA 2000h 85°C Cardboard T/R
설명
Cap Aluminum Lytic 1uF 50V 20% (4 X 5.3mm) SMD 165.78 Ohm 10mA 2000h 85C T/R
1uF 50 V dc Aluminum Capacitor B, AVE Series 1000 (Shelf) h, 2000 h 4 x 5.3mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1uF, Surface Mount, 1717
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 1uF 50V 85C
AVE Series 50 v 1 uf 85'c 4x5.3mm Low Imp. 2k Hours SMD Aluminum Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor 1Uf, 50V, 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:1Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:165.78Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Ave Series; Msl:-Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVE105M50B12T-F