Cornell Dubilier 381LX332M080J052
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 80V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet11 페이지3년 전
Datasheet11 페이지6년 전
New Yorker Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-76.42%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
NichiconLGU2A332MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 100V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Cornell DubilierSLPX332M100E7P3
SLPX Series 3300 uF 100 V ±20% Snap In 30 x 40mm Aluminum Electrolytic Capacitor
KYOCERA AVXLLS2A332MELA
Cap Aluminum Lytic 3300uF 100V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 4150mA 3000h 85C Bulk
Cornell DubilierSLPX332M100C9P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 100V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
NichiconLGU2A332MELC
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 100V 3300muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Cornell Dubilier380LX332M100J052
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 100V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
설명
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 3300uF 80V 20% | Cornell-Dubilier 381LX332M080J052
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 3300uF 80V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 0.065 Ohm 2.6A 3000h 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor Polarized
Aluminum Electrolytic Capacitor, 3300Uf, 80V; Capacitance:3300Μf; Voltage(Dc):80V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:3000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:10Mm Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier 381LX332M080J052