Cornell Dubilier 381LQ103M063K452
Cap Aluminum Lytic 10000uF 63V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.033 Ohm 4400mA 2000h 105C
Datasheet11 페이지4년 전
Datasheet11 페이지6년 전
New Yorker Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Introduction Date2004-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
United Chemi-ConESMH500VNN103MR45T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
United Chemi-ConEKMH500VSN103MA40T
United Chemi-ConEKMH630VSN103MA50T
Cap Aluminum Lytic 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.025 Ohm 4400mA 2000h 105°C
Cornell Dubilier381LX103M063A052
Cap Aluminum 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.033 Ohm 4400mA 3000h 105°C
PanasonicECOS1JA103EA
Cap Aluminum 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.033 Ohm 4400mA 3000h 105C Bulk
KYOCERA AVXUVR1H103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 50V 10000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
설명
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 10000uF 63V 20% | Cornell-Dubilier 381LQ103M063K452
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22000Uf, 63V; Capacitance:22000Μf; Voltage(Dc):63V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Esr:0.033Ohm Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier 381LQ103M063K452