Cornell Dubilier 380LX181M400J032
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 180uF 400V 20% | Cornell-Dubilier 380LX181M400J032
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet12 페이지3년 전
Datasheet12 페이지6년 전
Datasheet12 페이지6년 전
New Yorker Electronics
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2001-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cornell Dubilier381LX181M450K032
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 450V 180muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicECO-S2WP181CX
Cap Aluminum 180uF 450V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 0.921 Ohm 1350mA 3000h 85°C Bulk
NichiconLGU2F181MELZ
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 315V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
MXG Series 180 µF 400 V ± 20 % Snap Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicECO-S2GP181DA
Cap Aluminum 180uF 400V 20% Snap-In 10mm 3000h 85°C Bulk
PanasonicECO-S2GP181BA
Cap Aluminum 180uF 400V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 0.921 Ohm 1440mA 3000h 85°C Bulk
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 180uF 400V 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 1.1 Ohm 1.3A 3000h 85C
Aluminum Electrolytic Capacitor, 180Uf, 400V; Capacitance:180Μf; Voltage(Dc):400V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:3000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Height:35Mmrohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier 380LX181M400J032