Cooper Industries KS-3R3224-R
Electric Double Layer Capacitor, 3.3V, 80% +Tol, 20% -Tol, 220000uF, Surface Mount
Obsolete
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
CAP, 0.22F, 3.3V, K SRIES