Eaton R60100-3CR
Fuse Holder 3P 600V 100A Class R Fuseblock
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet3 페이지16년 전
Mouser
설명
Fuse Block 100A 600V Solder Lug Chassis Mount
R60100-3CR Cooper Bussmann BUSS FUSEBLOCK WAS 1BR041 R60100-3CR-BN
FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
BRONZE PLATED CLIPS BOX LUG TERM THERMOPLASTIC BASE SOLD EACH
FUSE BLOCK RK1/RK5 600VAC 100A
Class R Standard Block 100A 3P