Eaton LPN-RK-30SP
Fuse Class RK1 Slow Blow Acting 30A 250V Holder Clip Melf 14.22 X 50.8mm CE/CSA/UL
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
Datasheet2 페이지23년 전
Datasheet3 페이지0년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-98.16%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Screw"
Fuse Holder FUSE BLOCK- 3 POSITION- 3AG
Littelfuse0NLN035.T
Fuse, NLN Series, Fast-Acting, 250 V AC, Cylindrical
EatonBAF-25
Fuse Midget Fast Acting 25A 250V Holder Cartridge 10.32 X 38.1mm Fiber Carton CE/CSA/UL
Littelfuse021502.5MXP
021502.5MXP - Littelfuse SLO-BLO 5X20MM FUSE BULK 1000-PACK AMP Size: 2-1/2, Voltage: 250VAC
Littelfuse01250003H
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB / Fuse Clip 30 A 250V 1 Circuit Cartridge Through Hole
설명
Fuse, Dual Element; Time-Delay; 30 A; 250 VAC/125 VDC; 0.56 0.008 in.
Electric Fuse, Time Delay Blow, 30A, 250VAC, 125VDC, 300000A (IR), Inline/holder