Switchcraft / Conxall W8882-10PG-522
Conn Circular PIN 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bag
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지10년 전
설명
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P M Sldr C ont 6.3mm Cbl Sz
EN3 Cable Assembly, 6 Position Right Angle, Female to Blunt Cut, 10 Meter
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Solder Contacts
Conxall MI WR INLINE 10#22 PIN LNG SDR Part Number W8882-10PG-522
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
MINI-CON CABLE-CABLE #20 SOLDE
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8882-10PG-522