Switchcraft / Conxall W8880-10SG-522
Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
설명
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P F Sckt Crimp Cont 6.3mm Cbl
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Socket - Crimp Contacts
EN3 Cable Assembly, 3 Position Straight, Female to Male, 10 Meter
Conxall MI WR INLINE 10#22 SKT CRIMP Part Number W8880-10SG-522
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
MINI-CON CABLE-CABLE #20 CRIMP
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8880-10SG-522