Switchcraft / Conxall W8880-10PG-528
Conn Circular PIN 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
설명
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P M Crimp Cont 7.2mm Max Cbl
Mini-Con-X Cable Assembly, 5 Position Straight, Female to Strip and Tin, 2 Mete
Mini-Con-X Panel Mount Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Crimp Contacts
Conxall MI WR INLINE 10#22 PIN CRIMP Part Number W8880-10PG-528
MINI-CON-X CABLE-TO-CABLE 10- MINI-CON-X
MINI-CON CABLE-CABLE #20 CRIMP
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W8880-10PG-528