Switchcraft / Conxall W6882-10SG-528
Conn Circular SKT 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지9년 전
관련 부품
Amphenol IndustrialPT06A-12-10P
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
ITT / CannonPLA1G223010
PL RoHS Compliant IP50 2016 Circular Connector -50C~150C 3A 20.0muin 0.51mum
ITT / CannonPLA1G023010
CIRCULAR PLASTIC PUSH PULL STRAIGHT PLUG W/CABLE GRAY 10 PIN 3 A PLA SERIES
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
설명
Standard Circular Connector Cbl End 10P F Sckt Sldr Ct 7.2mm Mx Cbl
Mini-Con-X Cable Plug Insta-Click Positive Lock 10 Socket - Solder Contacts
Mini-Con-X Cable Assembly, 3 Position Right Angle, Female to Male, 1 Meter
Conxall MI WR CABLE 10#22 SKT LNG SDR Part Number W6882-10SG-528
Bayonet Lock,Female Sockets,Plug 10pin Thermoplastic 3A
MINI-CON-X CABLE END 10-PIN 2 MINI-CON-X
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W6882-10SG-528