Switchcraft / Conxall W6880-10PG-522
Conn Circular PIN 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
IHS
Datasheet1 페이지9년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Standard Circular Connector Cbl End 10P M Crimp Cont 6.3mm Max Cbl
Mini-Con-X Cable Assembly, 3 Position Straight, Female to Male, 1 Meter
Mini-Con-X Cable Plug Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Crimp Contacts
Conxall MI WR CABLE 10#22 PIN CRIMP Part Number W6880-10PG-522
MINI-CON-X CABLE END 10-PIN 2 MINI-CON-X
Circular Conn, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Material:Copper Alloy Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W6880-10PG-522