Switchcraft / Conxall W4282-12PG-300
Conn Circular PIN 12 POS Solder Cup ST Panel Mount 12 Terminal 1 Port Bulk
설명
Conxall MU WR PNL 12 #20 PIN SDR Part Number W4282-12PG-300
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 12 Pin - Solder Contacts Sealed
12P PIN PANEL MT CONN SLDRMULTI-CONX
CONN RCPT MALE 12P GOLD SLDR CUP
Circular Connector, 12Pos, Rcpt, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4282-12PG-300