Switchcraft / Conxall W4282-11PG-300
Standard Circular Connector MU WR PNL 11#20 PIN SOLDER
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지6년 전
설명
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 11 Pin - Solder Contacts Sealed
Conxall MU WR PNL 11#20 PIN SOLDER Part Number W4282-11PG-300
MULTI-CON-X PANEL 11-PIN 20 MULTI-CON-X
CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP
Circular Connector, 11Pos, Rcpt, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:11Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4282-11PG-300