Switchcraft / Conxall W4282-10PG-300
Conn Circular PIN 10 POS Solder Cup ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.66%
설명
Conxall MU WR PNL 10#20 PIN SOLDER Part Number W4282-10PG-300
Bayonet Lock,Male Pins,Receptacle 10pin Thermoplastic , 21.8mm
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 10 Pin - Solder Contacts Sealed
10P PIN PANEL MT CONN SLDRMULTI-CONX
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Circular Connector, 10Pos, Rcpt, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4282-10PG-300