Switchcraft / Conxall SF7984-18SG-3ES
Circular Connector, 18 Contact(s), Copper Alloy, Female, Solder Terminal
3개월간의 트렌드:
-9.47%
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2021-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Conn Circular SKT 18 POS Solder ST Panel Mount 18 Terminal 1 Port Bulk
Conxall SF MINI, PANEL, 18 #26 SKT PC Part Number SF7984-18SG-3ES
Mini-Con-X Panel - Shld - FI #26 1 PC Tail - 18 Socket Sealed with Epoxy"
Female Sockets,Receptacle,Threaded 18pin Copper Alloy
Circular Connector, 18Pos, Rcpt, Pcb; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:18Contacts; Circular Contact Type:Pcb Socket; Coupling Style:Threaded; Contact Plating:Goldrohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall SF7984-18SG-3ES