Switchcraft / Conxall SF7980-18PG-300
Circular Connector, 18 Contact(s), Copper Alloy, Male, Solder Terminal
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2021-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Conn Circular PIN 18 POS Crimp ST Panel Mount 18 Terminal 1 Port Bulk
Conxall Shielded Mini-Con-X, Panel, 18 #26 PIN CRMP Part Number SF7980-18PG-300
CONNECTOR, CIRCULAR, SHIELDED MINI-CON-X, PANEL, 18 #26 PIN CRIMP
Mini-Con-X Panel - Shld - FI #26 Crimp - 18 Pin Sealed
Male Pins,Receptacle,Threaded 18pin Copper Alloy
CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Circular Connector, 18Pos, Rcpt, Crimp; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:18Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall SF7980-18PG-300