Comus WG280-D125Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-D125Z101
7h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지10년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
SSR Z-Vers. 280V 125A Hockey-Puck