Comus WG280-A125Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-A125Z51
15h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2002-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
SSR Z-Vers. 280V 125A Hockey-Puck