Coilcraft MSS1038-473MLC
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 128mOhm DCR Automotive Embossed Plastic T/R
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-44.47%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 2.5A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.4A 0.16Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 920mA 150mOhm DCR Blister T/R
설명
Power inductor, shielded, 10/20/30% tol, SMT, RoHS
Fixed Inductors MSS1038 SMT Shielded 47 uH 20 % 2.2 A
FIXED IND 47UH 2.2A 128 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 2.2A 128MOHM SM
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 MSS1038 Series, 47 H, 20%, Shielded, 0.128 ohm, 2.2 A RoHS Compliant: Yes
SMD,10x10.2mm Power Inductors ROHS