Coilcraft EPL3012-103MLC
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft DirectEPL3012-103MLC2,3921Tape & Reel (7 in.)
17h
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 900mA 1212 T/R