Coilcraft 1812LS-683XJBC
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68uH 5% 2.5MHz 40Q-Factor Ferrite 0.18A 6Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지22년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1915