Coilcraft 1812LS-333XJLC
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-84.99%
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 160mA 4Ohm DCR 1812 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 33uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 255mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
TAIYO YUDENLBM2016T330J
Inductor RF Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.125A 4.68Ohm DCR 0806 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 33uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 370mA AXL T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
설명
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 85C 40MHz 4Ohm 33muH
RF Inductors - SMD 1812 33uH Unshld 5% 0.23A 4Ohms