Coilcraft 0805LS-682XJLC
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 165mA 2.7Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 165mA 2.7Ohm DCR 1008 Blister T/R
Inductor RF Wirewound 6.8uH 5% 7.9MHz 20Q-Factor Ferrite 0.36A 3Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
설명
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.26A 2.25Ohm DCR 0805 Automotive T/R
7.9MHz 35MHz 260mA 20 6.8¦ÌH 2.25¦¸ ¡À5% 0805 2.29mm*1.91mm