Coilcraft 0603LS-821XJRC
General Purpose Inductor, 0.82uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지4년 전
Datasheet2 페이지13년 전
IHS
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1405%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Singapore, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS Halogen Free R
Surface Mount High Frequency Inductor, 0603LS Series, 820 nH, 5%, 0603 [1608 Metric], 410 MHz RoHS Compliant: Yes
RF INDUCTOR, FERRITE CORE, 5% TO
FIXED IND 820NH 400MA 690 MOHM
INDUCTOR, 820NH, 5%, 410MHZ, RF, SMD; Inductance: 820nH; Product Range: 0603LS Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.69ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 410MHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0603 [1608 Metric]