Coilcraft 0603LS-223XGLC
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Quest0603LS-223XGLC363
2h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Introduction Date2008-03-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Wirewound 22uH 2% 2.5MHz 10Q-Factor Ferrite 0.068A 8Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
설명
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS