Coilcraft 0603CT-6N8XJLW
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0603CT-6N8XJLW01Tape & Reel (7 in.)
5h
Classic Components0603CT6N8XJLW2,420
5h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Coilcraft Direct
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor Chip Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 680mA 83mOhm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765068A
Ind RF Chip Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 680mA 0402
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 250MHz 29Q-Factor Ceramic 0.7A 0.095Ohm DCR 0603 T/R
설명
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS