Coilcraft 0603CT-22NXJLW
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0603CT-22NXJLW01Tape & Reel (7 in.)
8h
Fly-Wing Technology0603CT-22NXJLW1,964
1d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Coilcraft Direct
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.22 ohm, 2.6 GHz, 500 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Ind Chip Wirewound 22nH 5% 250MHz 55Q-Factor Ceramic 500mA 0805 Embossed Plastic T/R
Wurth Elektronik744761122A
250MHz 3GHz 700mA 38@250MHz 22nH 220m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*1.05mm*1.25mm
설명
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 2.75GHz 220mOhm 22nH