Coilcraft 0402HP-22NXJRW
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지4년 전
Datasheet2 페이지13년 전
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+33.22%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Surface Mount High Frequency Inductor, 0402HP Series, 22 nH, 5%, 0402 [1005 Metric], 3.3 GHz RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen-free R
INDUCTOR, 22NH, 5%, 3.3GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 0402HP Series; DC Current Rating: 800mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.16ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 3.3GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0402 [1005 Metric]