Coilcraft 0402CS-2N7XJLW
Ind Chip Wirewound 2.7nH 5% 250MHz 42Q-Factor Ceramic 640mA 0402 Punched Paper T/R
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet2 페이지13년 전
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-46.05%
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
API Delevan1210R-027J
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 1210
설명
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0027uH 5% 250MHz 42Q-Factor Ceramic 0.64A 0.12Ohm DCR 0402 Automotive T/R
INDUCTOR, 2.7NH, 5%, 10.4GHZ, RF, SMD; Inductance: 2.7nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 640mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; ; Available until stocks are exhausted Alternative available