Central Technologies CTDS1608CF-473
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor 0.5A 0.23Ohm DCR T/R
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지16년 전
설명
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, SMD, 2618
FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
47UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR