Central Technologies CTDR3F-471K
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 470UH 187 MOHM TH
470UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR