Central Technologies CTDO5022PF-223
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A 0.047Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet1 페이지13년 전
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD, 7360
FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD
22UH SMD POWER INDUCTOR