Central Technologies CTDO3316PF-682
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 4.4A 0.03Ohm DCR T/R
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지16년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 5137
FIXED IND 6.8UH 4.4A 30 MOHM SMD
6.8UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR