Central Technologies CTDO1813PF-223HC
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 1A 0.25Ohm DCR T/R
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지16년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD
FIXED IND 22UH 1A 250 MOHM SMD
22UH SMD POWER INDUCTOR